Для забезпечення ефективного, прозорого відновлення та сталого розвитку громад в сучасних умовах важливим є використання інструментів демократії участі, у т.ч. е-демократії. Це забезпечує інклюзивну розробку місцевих стратегій, програм, планів та проєктів відновлення за участі громадськості, мешканців та ВПО.
Незважаючи на те, що повномасштабна війна ще триває, е-демократія продовжує розвиватися у різних куточках України. І це надзвичайно важливо, адже лише за умови довіри та налагодженого діалогу між владою та громадськістю можна досягти ефективного відновлення та розвитку.
Мета проєкту
Модернізувати інструменти демократії участі, у т.ч. е-демократії для ефективного й прозорого місцевого відновлення та сталого розвитку громад.
В рамках проєкту ми:
- Проведемо оцінку рівня залучення громадськості до процесів розробки місцевих політик місцевих стратегій, програм, планів та проєктів відновлення, розвитку. Результати оцінки буде візуалізовано на публічному інтерактивному дашборді.
- Підготуємо та проведемо серію вебінарів й ідеатони з модернізації інструментів демократії участі, у т.ч. е-демократії.
- Відберемо чотири пілотні громади, які отримають експертну підтримку в адаптації/вдосконаленні місцевих стратегій, програм, планів та проєктів відновлення, розвитку. Для цього ми пріоритезуємо реальні потреби мешканців, ВПО з використанням цифрових рішень та колективного інтелекту.
Всі активності проєкту передбачають широку залученість громадськості й органів місцевої влади, їх взаємодію для модернізації інструментів е-демократії й прийняття прозорих, ефективних рішень.
Якщо ви маєте ідеї щодо модернізації інструментів е-демократії запрошуємо вас до співпраці. Пишіть свої пропозиції в коментарях до цієї публікації або на е-скриньку: [email protected].
Довідково:
Впровадження цього проєкту стало можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). ГС “Центр розвитку інновацій” реалізує проєкт «Посилення демократичних процесів у територіальних громадах» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».
Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.
Наша організація зараз запускає проект “Радіо для всіх”. Цей сервіс направлений в першу чергу на активні ОТГ. Ми пропонуємо простий у реалізації і експлуатації інструмент створення комунікаційного каналу локального рівня.
Чи цікаво Вам буде обговорити можливості цього інструменту для організації діалогу громада-влада-бізнес на локальному рівні?
З Повагою,
голова ГО “Обʼєднання Толока”
Сергій Яригін.
0672437595
У мене залишається єдине питання, на яке так ніхто, ні місцеві, ні центральні, ні іноземні організації, агенції, фонди і не дають аргументовану відповідь :
Хто, де і коли утворював в Україні Територіальні Громади згідно вимог Конституції України та Закону “Про місцеве самоврядування в Україні” ???
пояснюю :
Український Народ, як не шкода, заляканий бандитами олігархічно-адміністративно-кримінальної системи, тому, що злодії узурпували владу, викрали суспільне та публічне майно, розкрадають природні ресурси і чинять геноцид українців.
Адміністрації створених за наказами згори, так званих, отг (об’єднаних територіальних громад) узурпували владу, і займаються тим що ділять бюджети на власний розсуд, але так щоб і “себе коханого підтримати”. Чиновники ретельно охороняють свої “зони відповідальності” від стороннього втручання.
На світовому рівні, САМООРГАНІЗАЦІЯ Українського Народу у скрутні часи – це незаперечний факт, але Україна успадкувала фарс з назвою “вибори” олігархічно- адміністративно- кримінальну систему (оакс) вибудовану нквд , відшліфовану “оксфордськими” випускниками і вбудовану у вигляді взаємовиключного законодавства.
У Українського Народу, як власника й володаря України відсутні засоби керування своєю власністю.
Такий стан створили і використовують шахраї різного гатунку – , так звані, “представники” або депутати усіх рівнів,
а також “державні службовці”, посадові особи виконкомів, інспекцій, управлінь, мвс, судів, прокуратур, сбу, ті хто, начебто зобов’язані виконувати ЗАКОН.
Український Народ ПЕРЕМОЖЕ !!!
Україна БУЛА !!!
Україна Є !!!
Україна БУДЕ !!!
Доброго дня шановна команда, маю інноваційну ідею яка створює умови для прямої е-демократії, долає корупцію на місцях та створює синергії спільних дій на шляху розвитку громади та країни в цілому.
Коротку презентацію скидаю на пошту, для детального обговорення завжди на зв’язку.