Коаліція з електронної демократії провела Стратегічну сесію. Це саме та Коаліція, яка ініціювала та написала Концепцію розвитку е-демократії в Україні, затверджену Урядом.
У заході взяли участь представники Центру розвитку інновацій, Державного агенства з питань електронно урядування України, Програми EGAP, Фонду Східна Європа, Лабораторії електронної демократії та інші експерти у сфері е-демократії.
Під час Сесії, яка відбулася у Пущі-Водиці, учасники поділилися новими ідеями, рішеннями та досвідом у розвитку інструментів е-демократії.
До речі, наразі, Центр розвитку інновацій реалізує Проект “Адвокація громадського бюджету для успішної реформи децентралізації” в межах Програми Європейського Союзу “Підтримка громадянського суспільства в Україні” за підтримки Центру демократії та верховенства права (CEDEM) та Реанімаційного пакету реформ, який спрямований на розвиток інструментів е-демократії: Громадського бюджету. Детальніше – http://cid.center/index.php/9867397709/
Щоб дізнатися більше про е-демократію, заходьте до найбільшої бібліотеки у цій сфері, яка є в Україні – http://cid.center/index.php/library/.
А також слідкуйте за нашими новинами на сторінці ЦРІ у Фейсбуці.

Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?
Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?