“Україна зробила дуже цікавий інноваційний крок, який гарно поєднався з реформою децентралізації — запровадження петицій до місцевої влади”, – голова Центру розвитку інновацій, групи “Електронна демократія” Реанімаційного Пакету Реформ – РПР Сергій Лобойко у студії Громадського радіо.

Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!
I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.