7 грудня представники ОМС, експерти з електронної демократії та електронного урядування зібралися разом в День місцевого самоврядування, щоб обговорили стан та впровадження інструментів е-демократії в Україні.
Ми ознайомилися з:
– Дослідженнями та практикою публічних консультацій в Україні;
– Національним дослідженням електронних петицій;
– Дослідженням щодо ІТ-інструментів в громадах;
– Громадською моделлю бюджету участі.
Під час Форуму відбулася експертна дискусія Дорожньої карти реформ (блок е-демократія) Реанімаційного Пакету Реформ. Також встигли попрацювати в групах щодо розвитку інструментів е-демократії за 4 напрямками: публічні консультації, е-петиції, еДем інструменти в громадах, громадський бюджет.
Дякуємо усім, хто взяв участь у Форумі та щиро розвиває еДем у своїх ОМС.
Захід відбувся за підтримки Eastern Partnership Civil Society Facility, Програми EGAP.






Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.
Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!
I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.
Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.