21 вересня у Черкасах пройшов воркшоп “Чому міська влада має консультуватися з громадськістю?”. Захід був присвячений обговоренню публічних консультацій. Участь взяли заступниця голови Людмила Бордунос, члени робочої групи з напрацювання Положення про публічні консультації, експерти та громадськість. Модератори – експертка Центру розвитку інновацій Олена Медведенко та експертка PAUCI Ірина Стасюк. Захід відбувся в рамках Програми підтримки громадянського суспільства Східного партнерства за фінансової підтримки ЄС.
Під час Воркшопу Ірина Стасюк поділилася з учасниками досвідом впровадження публічних консультацій у Рівному.
Олена Медведенко розповіла про практичний аспект впровадження публічних консультацій в Україні та новації, які відкриє для міст прийняття Закону «Про публічні консультації».
“Приємно бачити, як прогресує місто у співпраці з громадським сектором. Звичайно всі механізми поки не працюють ідеально, але робота триває. Робоча група спільно з громадськістю працює над текстом Положенням про публічні консультації в м. Черкаси. За основу взято Положення Рівного. Представники публічної влади міста розуміють важливість інституалізації процесу консультацій в місті і користь, яку такий механізм принесе у вигляді спільно напрацьованих рішень на ранніх етапах і, як результат, зменшить кількість конфліктів. У місті вже проводять публічні консультації запрошуючи профільних службовців. Зокрема, були проведені консультації щодо врегулювання вивісок в місті. Участь взяло більше ніж 100”, – зазначила експертка.
Черкаси, дякуємо за продуктивну дискусію, цікавий досвід співпраці з громадськістю та розвиток механізму залучення громадян до процесу прийняття рішень – публічних консультацій.


Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.
Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?
I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.
Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.
Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.
Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.